geodi
Search

Kamień

Kształt

kolor

znaki zodiaku

żywioł

numerologia

czakra

Magia

Minerały surowe

Minerały i kamienie w postaci bryłki surowej

Poza wariantami polerowanymi, egzemplarze kamieni znajdujące się w naszej ofercie dostępne są także w formie nieobrobionej. Wybrana bryłka surowa to niewielkie skupisko wybranych minerałów w swoim naturalnym układzie. Ze względu na procesy powstawania kamieni, każda z nich jest unikalna. Ich wygląd kontrastuje też z polerowanymi egzemplarzami. Tak jak poddane obróbce okazy, tak też każda bryłka surowa nadaje się do wyrobu biżuterii czy wykorzystania jej w roli elementu ozdobnego. W naszym asortymencie można zakupić wiele rodzajów minerałów w tej formie, wybierając spośród podanych rozmiarów.

Czym są minerały surowe?

Kamienie surowe dostępne w naszym sklepie to bryłki kamieni naturalnych, które nie zostały poddane żadnej ingerencji, prócz niezbędnego czasami mycia. Nie mają na sobie żadnych nabłyszczaczy, lakierów czy innych środków podkreślających kolor. Są dostępne na sprzedaż dokładnie w takiej postaci, w jakiej zostały znalezione tudzież wydobyte.

Minerały nieoszlifowane są surowcem, który może być przetwarzany na różne sposoby, np. stanowią bazę do pięknej biżuterii artystycznej, ale także mogą stanowić ozdobę same w sobie.

Bryłki kamieni naturalnych – nasza oferta

W tej kategorii można znaleźć surowe kamienie półszlachetne. Mamy szeroki wybór produktów, dzięki czemu każdy znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Oferujemy naszym Klientom, zarówno najbardziej popularne minerały, jak: agat, awenturyn, fluoryt, jaspis, kwarc truskawkowy, onyks czy opal. Mamy także kamienie dużo rzadsze, jak: anielska aura, apatyt, dumortieryt czy sugilit.

Dostępne są kamienie o różnorodnej wadze – od najmniejszych po kilkukilogramowe. Każdy produkt jest dokładnie opisany pod względem wagi w gramach.

Zamówienia w naszym sklepie umożliwia przejrzysty podział według rodzajów, koloru, znaków zodiaku, czakr, żywiołów, znaczenia magicznego czy przynależności numerologicznej.

Surowe kamienie półszlachetne – zastosowanie

Minerały nieoszlifowane to nie tylko baza do tworzenia biżuterii. Mogą być wykorzystane na wiele sposobów. Ponieważ kamienie naturalne wyróżniają się ponadprzeciętnym wyglądem, ich obecność we wnętrzach podnosi prestiż i zwiększa przyjemność przebywania. Tak więc bryłki kamieni naturalnych mogą stanowić wyjątkową dekorację wnętrz. Okazały kamień może być ozdobą samą w sobie, jak również służyć, np. jako przycisk do papieru na biurku.

Surowe kamienie mogą być także podstawą do tworzenia unikatowych przedmiotów użytkowych, np. świeczników, lampionów.

Gdzie kupić surowe minerały? Sklep Geodi

Jesteś w miejscu, w którym możesz zaopatrzyć się w surowe kamienie mineralne. Oferujemy wyłącznie kamienie naturalne, a nie barwione szkiełka czy imitacje kamieni. Wszystkie produkty pochodzą z zaufanych źródeł.

Do zamówień w naszym sklepie zachęca szeroki wybór produktów, atrakcyjne ceny oraz szybka realizacja zamówień.